Logo_Tucha_RGB_ukr.png

Партнери

57133845_456318031774772_575382670414970

front&back

Чому Apelvil це ефективне рішення ?

1. Відсоток висококваліфікованих фахівців в нашій компанії істотно вище середнього значення по ринку, що в рази збільшує ефективність і швидкість виконання завдань.

2. Ми спеціалізуємося на обслуговуванні систем та їх впровадженні. Тому наша мета довгострокове співробітництво, а не: «Продати та зникнути».

3. Ви сплачуєте тільки за той час поки вирішується питання. Заробітна плата власного фахівця, подібної кваліфікації, обійдеться в рази дорожче. Крім цього, у Вас не виникне потреба «навантажувати» його непрофільними завданнями.

4. Ви взаємодієте тільки з однією командою (що закріплена за Вашою компанією), яка знає Ваші основні цілі та складнощі. За статистикою, це скорочує час попередньої обробки завдання в 3-4 рази.

5. У Вас з'явиться IT команда здатна «закрити» широкий спектр питань, з якими не реально впоратися в повній мірі, навіть найкращому із штатних фахівців.​

6. Ви можете адаптувати завдання по ходу його вирішення, перебуваючи у взаємодії з IT фахівцем, а не «ганятися»;) за ним тиждень, згадавши про необхідність додати ще один стовпець в звіт.

7. Ви отримуєте підтримку згідно з сервісною угодою (SLA). Ми будемо вирішувати Ваші задачі в обумовлені угодою строки, а не «коли з'явиться час».

8. Компанія "Apelvil" входить у Всеукраїнську Спілку Автоматизаторів Бізнесу (САБ), що об'єднує професіоналів в області автоматизації бізнесу, які використовують сучасні програмні продукти і платформи для автоматизації бізнес-процесів, включаючи програмні продукти і сервіси "BAS," 1С:Підприємство" та ін. Члени САБ беруть активну участь у розвитку програм автоматизації бізнесу, поліпшення якості послуг і сервісів інформаційно-технологічного супроводу користувачів (ІТС), у підвищенні компетенцій фахівців і користувачів. САБ стежить за якістю наданих учасниками послуг, для цього вироблена єдина система стандартів якості роботи і просування послуг у сфері автоматизації.

©2020 BY APELVIL.